Czym jest WakeMS?

Jest to autorskie narzędzie do zarządania i rezerwacji dla Twojego wakeparku. Dwa lata doświadczenia oraz aktywnej współpracy z naszymi klientami pozwoliło nam stworzyć sprawdzone, skuteczne rozwiązanie, które spełnia wymagania każdego nowoczesnego wakeparku. Dokładamy wszelkich starań aby nasze oprogramowanie stawało się lepsze. Nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych funkcjonalności systemu, słuchając zapotrzebowania klientów.

Architektura systemu

Zastosowanie najnowszych technologii HTML5 / CSS3 / JS, zapewnia najwyższą wydajność oraz pełne wsparcie dla urządzeń mobilnych
Dzięki zastosowaniu serwera w chmurze obliczeniowej, masz nieograniczony dostęp do systemu przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.
Odpowiednie zabezpieczenie serwera gwarantuje bezpieczeństwo Twojej bazy klientów. Nikt niepożądany nie będzie miał do nich dostępu,

Wsparcie i aktualizacje

Decydując się na nasze rozwiązanie gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz nieustanny rozwój systemu dostosowany do Twoich potrzeb. Wprowadzane aktualizacje są rzetelnie testowane i wprowadzane automatycznie.

W razie pytań, lub ewentualnych problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Wystarczy że skontaktujesz się ze z opiekunem Twojej instalacji. Działamy błyskawicznie!

Dlaczego my?

  • Sprawdzone i przetestowane rozwiązanie
  • Szybka instalacja
  • Indywidualne podejście
  • Gwarantowany rozwój systemu
  • Pełne wsparcie techniczne 7 dni w tygodniu

Zaufało nam już ponad 12 wakeparków. Dołącz do nich już dziś!

Zamów swoją instalację!